Twitter'dan Video İndir

  1. Twitter.com sitesinde bulunuyorsanız indirmek istediğiniz videoya sağ tıklayıp "Video Bağlantısını Kopyala" butonuna mobil android veya ios yani apple cihazdaysanız uygulama içinden tweetin sağ üst köşesinde bulunan aşağı ok tuşuna basarak adresi kopyalayın.
  2. Zupdown.com sitesinde bulunan video arama çubuğuna adresi yapıştırıp ilerleyin.
  3. Videonuz kısa bir süre sonra sizin için twitter kaynağından bedava indirilmeye hazır halde bekliyor olacak bundan sonrası tamamen sizin tercihlerinize kalmış durumda.

Zupdown Sosyal Medyalardan Video & MP4 & MP3 İndir

Aşağıdakiler Dahil Tüm Siteleri Destekler

Tüm Platformlardan MP4 Video İndirin

Çeşitli seçenekler arasından dilediğiniz format ve kalitede videoları indirin. Limit olmadan bedava MP4 formatlarını ister HD ister normal olarak bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize zupdown ile indirin.

Desteklenen Platformlar

Hızlı ve kolay kullanımın yanında sadece tek bir kaynak değil yüzlerce farklı alandan video ve ses dosyaları indirmenize olanak sağlıyoruz. İsterseniz mp3 isterseniz mp4 tercihlerinizi en popüler sitelerden indirerek sağlayın tek yapmanız gereken arama alanına adresi yazmak.

MP3 Ses Kanallarından İndir

Youtube, Soundcloud gibi dünya lideri sosyal ağlardan medyaların ses dosyalarını en verimli MP3 ses dosyalarına dönüştürüp cihazınıza indirin üstelik kalite seçenekleriyle tasarruf edin.